Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Oceniamy legniczan w Łęcznej

Oceniamy legniczan w Łęcznej

Miedź wywiozła punkt z dalekiego wyjazdu na Lubelszczyznę. Oceniamy postawę piłkarzy znad Kaczawy w Łęcznej.

Łukasz Sapela - 6

Na stałym dobrym poziomie. Trudno mieć pretensje o nieobroniony rzut karny. Nieźle grał nogami, momentami jak ostatni stoper, ale była też chwila, w której przysporzył sympatyków Miedzi o szybsze bicie serca.

Frank Adu Kwame - 7

Jeśli Miedź jest już jedną nogą w ekstraklasie, to Adu Kwame jest gotowy na 20 lipca. Popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, szczególnie, gdy dogonił będącego kilka metrów przed nim Grzegorza Bonina i jak gdyby nigdy nic odebrał mu piłkę.

Tomislav Bożić - 6

Stały dobry poziom, ale przyzwyczaił do częstszych zagrań rozpoczynających akcje zielono-niebiesko-czerwonych.

Jonathan de Amo - 6

Dominik Nowak zapowiadał, że Miedź jedzie do Łęcznej na wojnę i niestety skończyło się z jednym rannym. Zszedł z kontuzją w 78 minucie. Do tego momentu nie można było mieć do niego żadnych zastrzeżeń. 

Grzegorz Bartczak - 6 

Niezły występ, włączał się do ataków legniczan. Gwarantuje stały dobry poziom zarówno w akcjach obronnych, jak i zaczepnych.

Adrian Purzycki - 6

Sprokurował rzut karny, ale poza tą sytuacją nie dał większych powodów do krytyki. W 70 minucie zmieniony przez Przemysława Mystkowskiego. 

Rafał Augustyniak - 7

Wciąż w znakomitej formie. W 10 minucie otworzył Marquitosowi drogę do bramki Górnika, ale Hiszpan się zawahał. Groźnie główkował. Dobry w defensywie i w ofensywie.

Marquitos - 7

Niekwestionowana postać meczu. Aktywny przez 90 minut, groźnie uderzał. Robił wielkie zamieszanie w szeregach obronnych rywali. Kibice Górnika przecierali oczy, czy to ten sam Marquitos, który występował w zielono-czarnych barwach. Do wyższej oceny zabrakło tylko trafienia do siatki rywala.

Omar Santana - 7

Znakomite spotkanie w wykonaniu Hiszpana. Lekki jak piórko w swoich dryblingach, rozprowadzał piłki w środkowej strefie. Brakuje mu tylko celnych strzałów na bramkę i zdobywanych goli.

Wojciech Łobodziński - 6

Szarpał, próbował jak zawsze. Czasem za bardzo chciał, jak w 66 minucie, gdy skończyło się żółtą kartą. W 83 minucie zmieniony przez Mladena Bartulovicia.

Mateusz Piątkowski - 7

Zrobił co do niego należało, zdobywając bramkę dającą punkt, po mocnym i pewnym uderzeniu z prawej strony pola karnego. Po nieco ponad dwudziestu minutach gry ośmieszył obrońców gospodarzy, mijając ich jak tyczki, ale zabrakło wykończenia. Dobry występ.


Przemysław Mystkowski - 6 

Pojawił się na boisku w 70 minucie w miejsce Adriana Purzyckiego. Godnie zastąpił na boisku Wojciecha Łobodzińskiego.

Kornel Osyra - niesklasyfikowany  

Wszedł na boisko w 82 minucie za kontuzjowanego Jonathana de Amo. Grał zbyt krotko, by wystawić mu ocenę.

Mladen  Bartulović - niesklasyfikowany 

W 83 minucie zastąpił Wojciecha Łobodzińskiego. Grał zbyt krótko, aby ocenić jego występ.

Nice 1 Liga Miedź Górnik Łęczna oceniamy Miedź oceny runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.