Rusza rolkowisko. Z przeszkodami i szkółką!

Rusza rolkowisko. Z przeszkodami i szkółką!

Z przeszkodami urozmaicającymi jazdę i lekcjami jazdy prowadzonymi przez instruktorów Flying Wheels – szkoły nauki jazdy na rolkach i freebordzie rusza sezon rolkowy w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Rolkowisko zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00. Pierwsza jazda w poniedziałek, 21 maja.

Z rolkowiska mogą korzystać osoby jeżdżące na rolkach i wrotkach. Goście muszą posiadać własny sprzęt. Zaleca się korzystanie z kasku ochronnego, który można otrzymać przy zakupie biletu wstępu w cenie 5 zł (normalny) i 3 zł (ulgowy). Bilet uprawnia do całodziennej jazdy.  

– W drugi sezon funkcjonowania rolkowiska wchodzimy wzbogaceni o przeszkody, które z jednej strony uatrakcyjnią jazdę, a z drugiej będą wykorzystywane przy nauce i doskonaleniu techniki jazdy. Nawiązaliśmy również współpracę ze szkołą nauki jazdy prowadzoną przez instruktora posiadającego certyfikat Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  

Instruktor rolkarstwa będzie prowadził zajęcia w poniedziałki i środy od godziny 18.00 do 20.00.

– Zapraszam do nauki osoby na każdym poziomie umiejętności, dzieci i osoby dorosłe – zachęca Marcin Kusterka, instruktor sportów wrotkarskich.   

HARMONOGRAM PRACY ROLKOWISKA

od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00

Bilety wstępu całodzienne – 5 zł (normalne), 3 zł (ulgowe)

Lekcje nauki jazdy wg. cennika szkółki - www.facebook.com/FlyingWheelsschool/

rolkowisko Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.