(FOTO) Legnicki Festiwal SREBRO: Srebrny ring w rynku

(FOTO) Legnicki Festiwal SREBRO: Srebrny ring w rynku

Na legnickim rynku stworzono wielki, srebrny ring w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO. To tylko początek akcji, teraz na legniczan czeka wiele ciekawych wystaw i koncertów.

Legnicki Festiwal SREBRO to jedna z najważniejszych imprez kształtujących życie kulturalne regionu i budujących jego wizerunek na forum międzynarodowym. Wyjątkowość tej imprezy wynika zarówno z długości tradycji, jak i wartości artystycznych. Wiodącym wydarzeniem SREBRA jest Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej i cykle wystawiennicze: Srebrne Szkoły, Sylwetki Twórców, Debiuty, Holownia. W dniach 18-19 maja trwać będzie kulminacja festiwalu, podczas której odbędą się wystawy, plenerowe akcje plastyczne, warsztaty, spotkania z artystami, pokazy, projekcje oraz koncerty.

Szczegółowy program tegorocznej imprezy TUTAJ. 

Festiwal SREBRO Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.