(FOTO) Noc muzeów w Legnicy

(FOTO) Noc muzeów w Legnicy

Muzeum Miedzi w Legnicy po raz 13-ty włączyło się w ogólnopolską akcję „Noc Muzealna”.

W legnickim Lapidarium wystąpiła Dorota Sobieszczańska–Regmunt w towarzystwie Jacka Woźniaka, tym samym rozpoczynając legnicką noc muzeów. Dziś m.in. w Akademii Rycerskiej, Muzeum Miedzi i Zamku Piastowskim na legniczan czeka wiele atrakcji. Szczegółowy program dostępny TUTAJ. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. 

noc muzeów Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.