III liga: Sensacja w Legnicy

III liga: Sensacja w Legnicy

Miedź II Legnica pokonała na własnym boisku walczącego o awans do drugiej ligi Gwarka Tarnowskie Góry.

O zwycięstwie zielono-niebiesko-czerwonych przesądziła bramka Mateusza Zatwarnickiego, po uderzeniu z ponad 30 metrów z rzutu wolnego. Dzięki zgarnięciu trzech punktów legniczanie wyprzedzili w tabeli nie tylko Pniówka Pawłowice, ale i Zagłębie II Lubin. 

Niestety mamy też gorsze wieści. Nawet dziesięciu minut na murawie nie zdołał zanotować Michał Pojasek, który doznał złamania nosa, po starciu z jednym z rywali. Gospodarze nie wykorzystali też rzutu karnego. W 12 minucie faulowany w polu karnym przyjezdnych był Josiah Chukwudi. Arbiter wskazał na jedenasty metr, jednak strzelający z "wapna" Zatwarnicki posłał piłkę obok bramki. Kapitan odkupił swoje winy tuż przed przerwą.

 

Miedź II Legnica – Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 (1:0)

Bramka: Zatwarnicki (43)

Żółta kartka: Konderak 

Miedź II: Smołuch – Pojasek (8. Konderak), Deleu (83. Stachowski), Miazga, Stasiak, Dyr, Zatwarnicki, Gardzielewicz, Gonzalez (64. Kaźmierczak), Chukwudi, Krauz (60. Poręba); trener Radosław Bella

Gwarek: Wiśniewski – Curyło, Cymerys, Cholerzyński, Śliwa, Konieczny, Fonfara (53. Timochina), Juraszczyk (71. Jaworski), Sikora (74. Górka), Pączko, Jarka; trener Krzysztof Górecko

trzecia liga Miedź Mateusz Zatwarnicki Gwarek Tarnowskie Góry runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.