Dariusz Banasik: Na pewno się nie załamujemy

Dariusz Banasik: Na pewno się nie załamujemy

Szkoleniowiec Pogoni Siedlce po porażce w Legnicy gratulował Miedzi, przyznając, iż była w tym spotkaniu zespołem lepszym.

- Chciałem pogratulować zespołowi gospodarzy zasłużonej wygranej. Natomiast myślę, że byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu, co pokazał przede wszystkim początek spotkania. Pierwsze dwadzieścia minut graliśmy odważnie, staraliśmy się kreować akcje. Wyglądało to dobrze. Natomiast zostaliśmy szybko sprowadzeni na ziemię, bo dwa strzały do bramki i dwa gole w dosyć szybkim odstępie czasu, które od razu ustawiły ten mecz. Chcieliśmy powalczyć tutaj o punkty. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo ciężko, bo mieliśmy przed sobą lidera, bardzo dobrego przeciwnika. Dzisiaj się nie udało. Na pewno się nie załamujemy. Jeżeli chodzi jeszcze o przebieg meczu, to w drugiej połowie dążyliśmy do strzelenia kontaktowej bramki. Było parę sytuacji, które zakończyły się zagrożeniem. Miał Wichtowski uderzenie sprzed pola karnego, ale może nie była to tak klarowna sytuacja. Niestety nie udało się, bo taka bramka kontaktowa mogłaby ewentualnie coś jeszcze zmienić w tym spotkaniu. Natomiast, tak jak mówiłem, wygrał zespół lepszy, dojrzalszy piłkarsko. W tych decydujących momentach zawodnicy pokazali wartość indywidualną, potrafiąc strzelić bramki, pomimo, że pierwsza połowa to 2-3 strzały były, ale były skuteczne - oceniał Dariusz Banasik, trener Pogoni Siedlce.

Nice 1 Liga Miedź Pogoń Siedlce trener Pogoni Dariusz Banasik runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.