2000 dzieci zrobiło niespodziankę piłkarzom Miedzi!

2000 dzieci zrobiło niespodziankę piłkarzom Miedzi!

Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było! Podczas środowego treningu Miedzi Legnica, która stoi przed ogromną szansą historycznego awansu do LOTTO Ekstraklasy, na trybunach stadionu im. Orła Białego zasiadło ponad 2000 dzieci z legnickich przedszkol

Najmłodsi fani gorącym dopingiem okazali wsparcie trenującym zawodnikom, dla których była to ogromna niespodzianka. Całą akcję zorganizował Krzysztof Piotrowski, który od kilku lat uczy najmłodszych kibiców kulturalnego kibicowania na Sektorze Rodzinnym legnickiego stadionu.

Widzimy dziś pierwsze efekty tych działań. Ponad 2000 przedszkolaków uczestniczy dziś w treningu Miedzi i z całych sił dopinguje piłkarzy. Jestem bardzo dumny, że udało nam się zorganizować taką akcję. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktokolwiek w Polsce mógł pochwalić się organizacją podobnego przedsięwzięcia – powiedział Krzysztof Piotrowski.

Dla dzieci, które odwiedziły legnicki stadion, była to ogromna przygoda. Większość przedszkolaków wiedziała, że piłkarze w niedzielę grają o awans, a jeśli to taka ważna okazja, to zasługują na gorący doping.

Będziemy dziś oglądać trening i dopingować drużynę. Piłkarzy trzeba dopingować głośno, żeby dobrze grali i strzelali gole. Życzymy im awansu do Ekstraklasy – mówili najmłodsi kibice Miedzi.

Zawodnicy po wyjściu na murawę stadionu byli zaskoczeni. Jeszcze przed rozpoczęciem treningu zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z przedszkolakami, po czym przeszli do normalnych zajęć. W czasie treningu z trybun niósł się głośny doping. Dzieci nie oszczędzały gardeł krzycząc „Miedzianka, Miedzianka”!

- Znakomita akcja, która dla nas była wielkim zaskoczeniem. Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i ich opiekunom, którzy dziś okazali nam tak wielkie wsparcie podczas treningu. Jesteśmy dumni, że możemy liczyć na naszych najmłodszych kibiców – powiedział po treningu trener Dominik Nowak.

Po zajęciach dzieci miały okazję do pamiątkowych zdjęć oraz zebrania autografów od piłkarzy na specjalnie w tym celu przygotowanych plakatach. Większość z nich zapowiedziała także obecność na niedzielnym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice (godz. 12.45). Czy będzie to historyczny mecz dla Miedzi? Okaże się po jego zakończeniu. Pewne jest natomiast, że piłkarzy Miedzi wspierać w tym dniu będzie 12 zawodnik, czyli legniccy kibice!

Pełna galeria zdjęć z wydarzenia w oficjalnym serwisie Miedzi!

Nice 1 Liga Miedź przedszkolaki trening sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.