(FOTO) IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze

(FOTO) IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze

25 maja w Jaworze odbywa się IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej. Policjanci-piłkarze spotkali się na murawie, by pomóc dzieciom poległego na służbie podkom. Mariusza Koziarskiego, funkcjonariusza SPAP we Wrocławiu.

Na turnieju pojawił się także mobilny ambulans. Oddawano w nim krew dla Kamila Dębickiego, który doznał rozległych poparzeń ciała w wyniku wybuchu gazu. Policjanci przygotowali także zajęcia i atrakcje dla przedszkolaków z terenu powiatu jaworskiego.

IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Jaworze policja turniej policjantów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.