War Race „NIEPODLEGŁYCH” – militarny bieg z przeszkodami po raz pierwszy w Kliczkowie

War Race „NIEPODLEGŁYCH” – militarny bieg z przeszkodami po raz pierwszy w Kliczkowie

13 października Kliczków stanie się areną zmagań wszystkich fanów biegów z przeszkodami, którzy podejmą wyzwanie i wystartują w War Race.

Militarny charakter imprezy podkreśli udział żołnierzy z 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa, którzy pomogą w przygotowaniach do przedsięwzięcia i w budowie przeszkód. „War Race NIEPODLEGŁYCH” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również doskonała okazja do uczczenia 100-lecia niepodległości Polski.

Impreza odbędzie się w niedalekiej okolicy Zamku. Uczestnicy będą mieć do pokonania dwa dystanse: 6 km (ponad 18 przeszkód do pokonania) i 12 km (ponad 35 przeszkód). Dla największych twardzieli zostanie przygotowana fala SOLDIER – czyli bieg na 12 km z dodatkowym obciążeniem na kostki i atrapą kałacha. Atrakcje czekają także na najmłodszych – dla dzieci od 6 do 15 lat został przygotowany dystans KIDS, czyli 1 km z przeszkodami.

Co czeka na zawodników? Pakiety startowe z koszulką, solidny posiłek regeneracyjny na mecie, napoje, ciasto, ciekawa trasa po pobliskich lasach, przeszkody przygotowane przez zawodowych żołnierzy i zasłużony medal na mecie. Zawodnicy będą mogli pokonywać przeszkody samodzielnie lub z pomocą innych osób (za wyjątkiem fali SOLDIER).

War Race w Kliczkowie będzie stanowił drugą lokalizację imprezy – obok Wiechlic koło Szprotawy. Tam bieg odbędzie się 1 września, na dawnym Lotnisku Wojskowym Szprotawa-Wiechlice. Do tej pory na imprezę zapisało się ponad 600 osób z całej Polski. Przeszkody jakich mogli doświadczyć zawodnicy z poprzedniej edycji to m.in. przeprawa przez bunkier z czasów II Wojny Światowej w maskach gazowych, zaciemniony labirynt, małpi gaj z pajęczyną do przejścia czy zjeżdżalnia z bunkra.

Udział w imprezie to nie tylko pokonanie trasy i swoich słabości, to także uczczenie 100-lecia niepodległości Polski. Każdy zawodnik otrzyma gadżety (medal, koszulka) z motywem „War Race NIEPODLEGŁYCH”. Wsparcia organizacyjnego imprezy udzieli także Gmina Osiecznica.

Zapisy potrwają do końca września. Organizatorzy przygotowali specjalne zniżki dla drużyn minimum 5-osobowych i dla osób, które biorą udział w War Race w Wiechlicach.

Zapisy dostępne na stronie: www.warrace.pl

Facebook: www.facebook.com/warracepl

War Race bieg militarny Kliczków

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.