X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Żegnają się remisem

Żegnają się remisem

Na pożegnanie z Nice 1 Ligą Miedź Legnica podzieliła się punktami w Niepołomicach z Puszczą.

Dominik Nowak, tak jak zapowiadał, dokonał kilku zmian w wyjściowym składzie. Na boisku od pierwszej minuty zobaczyliśmy m.in. bramkarza Piotra Smołucha. Warte odnotowania jest także i to, że po przerwie na murawie zameldował się Karol Gardzielewicz, który miał udział przy zdobytej przez Miedź bramce.

Prowadzenie dla zielono-niebiesko-czerwonych zdobył w 80 minucie Paweł Zieliński, dobijając do bramki piłkę odbitą przez golkipera miejscowych, po strzale wspomnianego Gardzielewicza. Gospodarze wyrównali w 90 minucie, po uderzeniu Rafała Mikulca.

 

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:1 (0:0)

Bramki: Mikulec (90) - Zieliński (80)

Żółte kartki: Stefanik (58), Zawadzki (69) - Bartulović (42)

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Puszcza: Staniszewski (23. Mleczko) - Mikulec, Stawarczyk, Czarny, Bartków, Ryndak (80. Mikołajczyk), Zawadzki, Stefanik, Domański (67. Orłowski), Zagórski - Drzazga; trener Tomasz Tułacz

Miedź: Smołuch - Zieliński, Osyra, Božić, Bartczak, Bartulović, Augustyniak, Mystkowski (61. Gardzielewicz), Garguła, Piasecki (75. Łobodziński), Piątkowski (87. Idzik); trener Dominik Nowak

Nice 1 Liga Miedź awans Puszcza Niepołomice runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.