Znamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu TIFF Open

Znamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu TIFF Open

TIFF Open to otwarty konkurs festiwalu dedykowany fotografom i twórcom wykorzystującym medium fotografii. W tym roku do udziału zgłosiło się ponad 250 osób i kolektywów, głównie z Polski, ale również z zagranicy.

Niektórzy zgłosili więcej niż jeden projekt. Jury w składzie: Maciej Bujko, Daniel Filipek, Agata Grzych, Mariusz Jodko oraz Krzysztof Pacholak wybrało 4 laureatów:

Madjare Kristine

Karolina Wojtas

Katarzyna Wojtas

Patrycja Wojtas

Do każdego z laureatów przypisany zostanie kurator, który rozpocznie współpracę, aby przygotować wyróżnione projekty w formie wystawy w jednej z wrocławskich przestrzeni (Galeria Arttrakt, Galeria Entropia, Galeria Tętno oraz Galeria u Agatki).

Dodatkowo jury wybrało 14 projektów, które zostaną pokazane w formie slideshowu podczas Festiwalu:

Agata Awruk

Martyna Banach

Tatsuya Furuno

Paweł Jaśkiewicz

Aleksandra Korzonek

Camille Leveque

Natalia Mikołajczuk

Anastasiia Nekypila

Krzysztof Sienkiewicz

Dorota Stolarska

Elena Subach / Wieczyslaw Poliakow

Masha Svyatogor

Anna Zagrodzka

Katarzyna Zolich / Katarzyna Legendz

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i gratulujemy zwycięzcom!

organizator: TIFF Collective / TIFF Festival

partnerzy główni: Holy-Art Sp. z o.o. sp.k., Epson i PermaJet

TIFF Open TIFF Festival 2018 współpraca wyniki konkursu

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.