Zapisz się do Legnickiej Akademii Filmowej

Zapisz się do Legnickiej Akademii Filmowej

W tym roku Legnicka Akademia Filmowa odbędzie się po raz 26. w dniach 15-25 sierpnia. Trwa już przyjmowanie zgłoszeń. Legnickie Centrum Kultury czeka na młodych filmowców do 15 czerwca.

Legnicka Akademia Filmowa to najstarsze w Polsce warsztaty, podczas których dzieci i młodzież z całego kraju uczą się samodzielnego tworzenia filmów animowanych. Pracują pod okiem znakomitych filmowców i twórców animacji.

Aby się zapisać, należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony laf.art.pl lub lck.art.pl, wypełnić ją, załączając własne prace plastyczne, muzyczne, literackie, filmowe czy też jakikolwiek inny twórczy produkt oraz wysłać kartę zgłoszenia na adres lafwfa2018@wp.pl.

Udział w warsztatach jest płatny - opłata za pełne wyżywienie i nocleg to 950 zł. Opłata za warsztaty bez noclegu, ale z pełnym wyżywieniem to 450 zł. Wyniki naboru ogłoszone zostaną 20 czerwca 2018 r.

Kontakt i szczegóły: Małgorzata Dancewicz, tel. 501 504 120, e-mail: malgorzata.dancewicz@lck.art.pl.

Legnicka Akademia Filmowa

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.