(FOTO) Dzień Rodziny w Wądrożu Wielkim

(FOTO) Dzień Rodziny w Wądrożu Wielkim

Plecenie wianków, rodzinne zmagania sportowe, rękodzielnicze warsztaty artystyczne, konkursy i zabawy dla dzieci. To wszystko, ale nie tylko czekało na uczestników Dnia Rodziny w Wądrożu Wielkim.

W kulminacyjnym momencie imprezy rozstrzygnięto loterię fantową, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody. Dodatkową, choć nieplanowaną atrakcją były błyski i widziane z oddali pioruny, bowiem tuż przed końcem zanosiło się już na burzę. Na szczęście wszystko udało się zakończyć w bez większego deszczu. 

Dzień Rodziny plecenie wianków rodzinne zmagania sportowe

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.