(FOTO) Trwa Kormoran Beach Party

(FOTO) Trwa Kormoran Beach Party

Dziś rozpoczął się 13. Festiwal Plażowych Gier Zespołowych Kormoran Beach Party - Legnica 2018. Organizatorem jest I LO w Legnicy.

Na legnickim kąpielisku Kormoran uczniowie zmagają się w pięciu dyscyplinach: Beach Soccer, Beach Handball, Beach Volleyball-Team i Beach Basketball oraz Drużynowe Przeciąganie Liny na plaży. Dziś trwa licealiada, natomiast w czwartek, 14 czerwca odbędą się igrzyska młodzieży szkolnej dla gimnazjów i VII klas szkół podstawowych.

Kormoran Beach Party Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.