W czwartek rusza Strefa Kibica w Legnicy

W czwartek rusza Strefa Kibica w Legnicy

Legnica szykuje się na kibicowanie polskiej reprezentacji w specjalnie zorganizowanych na tę okoliczność strefach kibica.

Już we wtorek, 19 czerwca, czekają nas wielkie, piłkarskie emocje – odbędzie się pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. W organizację strefy rodzinnego kibicowania włączą się legnickie instytucje kultury, Hotel Qubus, Galeria Piastów, MKS Miedź Legnica, wolontariat i lokale gastronomiczne.

- Od jutra zapraszamy wszystkich legniczan do wspólnego świętowania i kibicowania - zachęca Aleksandra Wysocka, kierownik sprzedaży i marketingu w Hotelu Qubus w Legnicy. - Ruszamy o godz. 17, mecz otwarcia Rosja - Arabia Saudyjska. Kończymy meczem finałowym w lipcu. Podczas meczy Polaków strefa kibica będzie mocno rozbudowana. Zapraszamy wszystkich, całymi rodzinami. Dorośli będą mogli spokojnie oglądać mecz, a w tym czasie ich dziećmi zajmą się animatorzy. Dodatkowo, w tych dniach będą specjalne ceny na menu grillowe oraz napoje - dodaje A. Wysocka.

We wtorek (19 czerwca) i w czwartek (28 czerwca) na legniczan w rynku czekać będzie moc atrakcji, m.in.: dmuchańce, wspólne kibicowanie, olbrzymie bańki mydlane, piłkarskie animacje z bajkowymi postaciami, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Dla kibiców będą specjalne gadżety do wygrania. A najmłodszych do kibicowania zagrzewać będzie Legnicki Julek.

- Na codzień nie specjalizujemy się w organizację imprez sportowych, ale takiej okazji nie mogliśmy odpuścić. Transmisja meczu jest jednym z elementów Święta Legnicy. 24 czerwca o godz. 20 na wielkim ekranie będziemy transmitować mecz Polska - Kolumbia. Zapraszamy do wspólnego kibicowania w rodzinnej strefie kibica. Przed transmisją meczu będziemy gościć piłkarzy Miedzi Legnica - mówiła Justyna Teodorczyk, zastępca dyrektora Legnickiego Centrum Kultury. 

- W Galerii Piastów organizujemy strefę wypoczynkową kibica. Będzie można pograć na konsolach w gry sportowe, a przy tym wykopać sobie atrakcyjne nagrody - zachęca Przemek Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów.

strefa kibica Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.