Kibicuj z biało-czerwonymi

Kibicuj z biało-czerwonymi

Już niebawem święto miłośników piłki nożnej. Władze powiatu polkowickiego zapraszają do wspólnego świętowania, kibicowania i dekorowania narodowymi symbolami swoje posesje.

- Flagi zatknięte w szybach samochodów, biało-czerwone akcenty w ubiorze, udekorowane balkony i okna. Kibice nie dawali zapomnieć, kiedy Polska walczyła w turnieju Euro. Dobrze byłoby tę dumę z barw utrzymać także podczas tegorocznych Mistrzostw Świata - podkreśla Marek Tramś, starosta polkowicki. - W naszych powiatowych obchodach zaplanowaliśmy już na początku roku, że zakupimy dodatkowe flagi biało-czerwone dla polskich kibiców - dodaje.

Już od czwartku (14 czerwca) w dwóch miejscach, na poziomie 0 (przy kasie) oraz w holu głównym poziom I (przy Biurze Obsługi Interesanta), każdy kibic otrzymuje flagę biało-czerwoną.

- Nie wstydźmy się barw,  chętnie zróbmy to podczas piłkarskiego święta – zachęca Marek Tramś.

Dodatkowo władze powiatu ogłosiły konkurs „Kibicuj z biało-czerwonymi”, w którym nagradzać będą najciekawsze, najfajniejsze zdjęcia z kibicowania naszej reprezentacji.

- Nasi mieszkańcy potrafią kibicować podczas mistrzostw i dobrze się przy tym bawić, o czym przekonaliśmy się, podczas Euro  2016. Liczymy, że przyślą nam porcję świetnych fotek - mówi Marek Tramś.

Co ciekawe nagrodami w konkursie są piłki z Mistrzostw Piłki Nożnej 2018. Liczymy, że w oknach i na balkonach, na lusterkach i przy szybach aut będzie biało-czerwono. Pewnie biało-czerwone kolory zaczną dominować w dniu meczu naszej reprezentacji - 19 czerwca.

- Może panie chętniej będą korzystały z strojów i dodatków w bieli i czerwieni, a panowie w biało-czerwonych koszulkach nie zdziwią nikogo w pracy. Dobrze byłoby zobaczyć akcenty biało-czerwone także na naszej prywatnej własności. Samochody, okna, balkony, ogrody czekają na kibiców - podkreśla starosta polkowicki.

Zdjęcia konkursowe wraz z oświadczeniem można przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja.powiatpolkowicki@gmail.com lub sekretariat@powiatpolkowicki.pl z dopiskiem w treści/tytule wiadomości Konkurs pn. „Kibicuj z biało-czerwonymi!”. Konkurs trwa od 14 czerwca do 15 lipca. Po każdym tygodniu wybierane będzie najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej oryginalne zdjęcie.

Marek Tramś starostwo polkowickie flagi

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.