Purzycki na dłużej, Pascal Kubina na testach

Purzycki na dłużej, Pascal Kubina na testach

Miedź przedłużyła kontrakt z pomocnikiem Adrianem Purzyckim. Poprzednia umowa była ważna do 2020 roku. Z kolei na testach w Legnicy przebywa Pascal Kubina.

Nowy kontrakt Adriana Purzyckiego z beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy obowiązywał będzie do czerwca 2021 roku. 

Bardzo dobrze czuję się w Miedzi i w drużynie. Czuję, że zarówno klub, jak i trenerzy darzą mnie zaufaniem i we mnie wierzą. Miedź Legnica to miejsce w którym dalej chcę się rozwijać – powiedział klubowym mediom Adrian Purzycki.

Zielono-niebiesko-czerwonych może za to wzmocnić 19-letni obrońca Pascal Kubina. Piłkarz dotychczas związany był z młodzieżowymi drużynami MSV Duisburg, w których w sumie rozegrał 44 mecze, zdobywając 3 bramki. Może występować zarówno na środku obrony, jak i prawej stronie defensywy. Obrońca posiada polski paszport.

Miedź transfery testy Adrian Purzycki Pascal Kubina okres przygotowawczy przerwa letnia sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.