(FOTO) II Piknik Charytatywny w Budziszowie Wielkim

(FOTO) II Piknik Charytatywny w Budziszowie Wielkim

W sobotę na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Budziszowie Wielkim odbył się II Piknik Charytatywny. Kwestowano dla Julii, Sebastiana i Grzesia.

Na przybyłych czekały liczne atrakcje. Młodzi piłkarze mieli okazję rywalizować w turnieju Alkam Cup. Na dzieci czekały też dmuchańce oraz gry i zabawy przygotowane przez animatorów. Odbyła się także I edycja biegu Run & Help na dystansie 1,5 km. Strażacy z OSP Budziszów Wielki zaprezentowali natomiast pokaz akcji ratunkowej. 

Budziszów Wielki II Piknik Charytatywny piknik charytatywny OSP Budziszów Wielki Alkam Cup

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.