18 lipca Miedź zaprezentuje się kibicom

18 lipca Miedź zaprezentuje się kibicom

W środę 18 lipca w godz. 19-21 odbędzie się przedsezonowa prezentacja Miedzi Legnica! Dla kibiców udostępniona zostanie trybuna A Stadionu im. Orła Białego.

Prezentacja drużyny będzie znakomitą okazją do poznania nowych zawodników, spotkania trenerów, zebrania autografów i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z piłkarzami, którzy będą reprezentować Miedź w historycznym sezonie w LOTTO Ekstraklasie. 

W trakcie wydarzenia nastąpi oficjalna premiera nowej koszulki meczowej, którą będzie można wygrać w jednym z zaplanowanych konkursów. Koszulka będzie też do kupienia na stadionie. Podczas prezentacji będzie również okazja na wygranie biletów na inaugurujący sezon pojedynek z Pogonią Szczecin.

Zapraszamy na stadion w środę 18 lipca od godz. 19.00! Wstęp jest bezpłatny!

LOTTO Ekstraklasa Miedź prezentacja drużyny prezentacja sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.