Turniej Kuźnia Goalkeepers Cup - zapraszamy do udziału!

Turniej Kuźnia Goalkeepers Cup - zapraszamy do udziału!

Kuźnia Jawor w pierwszą niedzielę sierpnia (05.08.2018) zorganizuje turniej pod nazwą Kuźnia Goalkeepers Cup.

Będzie to turniej dla bramkarzy w dwóch kategoriach wiekowych - młodziki (roczniki 2006-2007; godz. 10:00) i orliki (2008-2009; godz. 12:30). Zawody będą odbywać się na zasadach bitwy bramkarskiej. W każdej z kategorii weźmie udział po 24 młodych zawodników. Wpisowe wynosi dwadzieścia złotych (płatne na miejscu). Zgłaszać się i kierować wszelkie pytania dotyczące Kuźnia Goalkeepers Cup można pod numerem telefonu 723739524 lub pod adresem e-mail boro624@wp.pl.

Na czym polega bitwa bramkarska? Gra toczy się na boisku o długości szesnastu metrów. Każdy pojedynek rozpoczyna się na środku boiska. Sędzia podrzuca piłkę do góry, a dwójka zawodników walczy o nią, mogąc ją złapać. Następnie z własnej, wyznaczonej strefy należy oddać strzał, bądź od razu podczas walki o futbolówkę, starać się zdobyć gola ręką.

Każde spotkanie trwa dwie minuty. W systemie pucharowym w przypadku remisu zarządzana zostaje dodatkowa 30 sekundowa dogrywka. Uderzenie oddać można ze specjalnie wyznaczonej strefy, czyli nie dalej niż pięć metrów od własnej bramki. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby goli. Wygrywa rzecz jasna bramkarz, który w ciągu dwóch minut zdobędzie więcej bramek od swojego rywala.

Bramkarze atakują bramkę przeciwnika w każdy z możliwych sposobów, których używają podczas normalnego meczu, czyli kopiąc z podłoża, rzucając ręką lub kopiąc podrzucając najpierw piłkę. Jeśli uderzenie jest zakończone golem lub próba jest niecelna to grę wznawia rywal. Natomiast jeśli po interwencji piłka wróci na połowę strzelającego to nadal on atakuje. Przy ewidentnej grze na czas odbierany zostaje punkt i przyznawany jest drugiej stronie.

Kuźnia Goalkeepers Cup bitwa bramkarska zawody bramkarskie

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.