Kolejne siatkarki we Wrocławiu

Kolejne siatkarki we Wrocławiu
Natalia Gajewska wraca do LSK.

W nadchodzącym sezonie w zespole Volleyball Wrocław zobaczymy rozgrywającą Natalię Gajewską oraz środkową Aleksandrę Gancarz.

Powracająca do Ligi Siatkówki Kobiet z wypożyczenia z Developresu SkyRes Rzeszów do Volley Soverato Natalia Gajewska, o miejsce w pierwszej szóstce rywalizować ma z Weroniką Wołodko. Wcześniej 24-letnia siatkarka występowała w Atomie Treflu Sopot oraz Legionovii Legionowo.

- Wybrałam Wrocław dlatego, że będzie to młody zespół, w którym będę miała szansę rozwoju i gry. Dużym atutem jest trener, o którym słyszałam bardzo pozytywne opinie. Samo miasto ma też w sobie to coś, co będę chciała odkrywać. Sezon w Rzeszowie dał mi dużo doświadczenia, które chciałabym przełożyć na sytuacje meczowe. Mam nadzieję, ze wraz z dziewczynami utworzymy zgraną ekipę, która będzie walczyła w każdym ligowym spotkaniu - powiedziała klubowym mediom Natalia Gajewska.

Aleksandra Gancarz także jest drugą zawodniczką na swojej pozycji w ekipie Volleyball, zaprezentowaną przez klub ze stolicy Dolnego Śląska. Również 24-letnia środkowa w ostatnim sezonie występowała w pierwszoligowym Energetyku Poznań. W LSK sezon wcześniej rywalizowała w zespole Budowlanych Toruń. Siatkarka związana jest jednak z Dolnym Śląskiem, bowiem karierę rozpoczynała w Chełmcu Wałbrzych. Grała także w MKS-ie Świdnica, Sparcie Warszawa i Jokerze Mekro Świecie. 

- Pochodzę z Dolnego Śląska i tutaj zaczynałam swoją przygodę z siatkówką. Reprezentowałam kluby z Wałbrzycha czy  Świdnicy, ale zawsze marzyłam o grze w drużynie z Wrocławia. Dla mnie była to łatwa i oczywista decyzja, gdy pojawiła się oferta z Volleyball Wrocław. Jestem pewna, że będę się mogła dużo nauczyć od trenerów, jak i koleżanek z drużyny - mówi Aleksandra Gancarz, cytowana przez klubowe media.

- W drużynie witamy Olę, która w ubiegłym sezonie była jedną z najlepszych środkowych pierwszej ligi. Przed nią powrót do walki w Lidze Siatkówki Kobiet. Wierzymy, że udowodni swoją wartość na boisku - dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Oba transfery oznaczają, że wrocławski klub jest na półmetku prezentowania ekipy, która w sezonie 2018/2019 powalczy na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. W drużynie trenera Marka Solarewicza są już przyjmujące Natalia Murek i Roksana Wers, rozgrywające Weronika Wołodko i Natalia Gajewska, środkowe Anna Łozowska i Aleksandra Ganczarz oraz libero Karolina Pancewicz.

Liga Siatkówki Kobiet LSK Volleyball Wrocław transfery Natalia Gajewska Aleksandra Gancarz sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.