Druga libero w Volleyball

Druga libero w Volleyball
Magdalena Kuziak rywalizować o miejsce w składzie będzie z Karoliną Pancewicz.

Wrocławski klub ogłosił kolejną siatkarkę, która występować będzie w sezonie 2018/2019 w zespole ze stolicy Dolnego Śląska. Nową libero będzie 24-letnia Magdalena Kuziak.

Libero, która o miejsce na parkiecie rywalizować będzie z utalentowaną Karoliną Pancewicz, w Lidze Siatkówki Kobiet pierwsze kroki stawiała w drużynie Atomu Trefla Sopot. Z Trójmiasta przeniosła się do pierwszoligowej Silesii Volley MSK Mysłowice, a ostatnio występowała w UNI Opole.

- Wrocławski klub to miejsce, gdzie każda z zawodniczek ma możliwość rozwoju swoich umiejętności i szanse gry na najwyższym poziomie. Panuje tam bardzo pozytywna atmosfera i pełen profesjonalizm, dlatego też moja decyzja zapadła bardzo szybko. Sztab trenerski jest jak najbardziej na najwyższym poziomie, dlatego tym bardziej zdecydowałam się właśnie na ten klub. Cieszy mnie również fakt, ze wraz z moim narzeczonym zagramy w jednym mieście, gdyż będzie on reprezentował pierwszoligową Gwardię Wrocław - mówi Magdalena Kuziak, cytowana przez klubowe media.

Po ogłoszeniu kolejnego transferu, znamy już osiem siatkarek, które w nadchodzącym sezonie reprezentować będą Wrocław w LSK. Są to przyjmujące Natalia Murek i Roksana Wers, rozgrywające Weronika Wołodko i Natalia Gajewska, środkowe Anna Łozowska i Aleksandra Ganczarz oraz libero Karolina Pancewicz i pozyskana właśnie Magdalena Kuziak.

- Jesteśmy zadowoleni, że w przyszłym sezonie w naszej drużynie zagrają dwie libero. Obie są młode i każdej z nich będzie potrzebne wsparcie tej drugiej. Liczę na to, że współpraca Magdy z Karoliną przyniesie nam wiele radości - dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Liga Siatkówki Kobiet LSK Volleyball Wrocław transfery Magdalena Kuziak libero sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.