Znamy pucharową drabinkę w OZPN Legnica

Znamy pucharową drabinkę w OZPN Legnica

OZPN Legnica przedstawił schemat rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W tym sezonie rywalizacja odbywać się będzie na zasadzie drabinki.

15 sierpnia zaplanowano rundę wstępną. W niej wystąpią zespoły, które w sezonie 2017/2018 uczestniczyły w rozgrywkach klasy A i klasy B. 

Zestaw par rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica w sezonie 2018/2019:
Rataj Paszowice – Zadzior Buczyna
Amator Wierzchowice – Zawisza Serby
Orzeł Czerna – Chojnowianka Chojnów
Orzeł Mikołajowice – Zryw Kłębanowice
Płomień Michów – Pogoń Góra
Fortuna Obora – Górnik Lubin
Gwardia Białołęka – Dragon Jaczów
Czarni Golanka Dolna – Ikar Miłogostowice

W pierwszej rundzie, zaplanowanej na 5 września, do gry przystąpią m.in. trzecioligowcy KS Polkowice, Miedź II Legnica i Zagłębie II Lubin. 

Cała pucharowa drabinka znajduje się TUTAJ.

1/8 finału zaplanowana jest na 26 września 2018. Kolejne etapy okręgowego Pucharu Polski odbędą się na wiosnę. Zwycięzca na szczeblu OZPN Legnica awansuje do etapu wojewódzkiego. Najlepsza ekipa na Dolnym Śląsku wystąpi na poziomie centralnym rozgrywek.

Puchar Polski puchar puchar tysiąca drużyn OZPN Legnica sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.