Miliony na zakup nieruchomości

Miliony na zakup nieruchomości

Dolnośląski Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. na mocy umowy zasilił Fundusz Regionu Wałbrzyskiego o kolejne 9 mln złotych.

Środki finansowe w ramach kontynuacji projektu "Regionalna Pożyczka Hipoteczna" przeznaczone zostaną na pożyczki związane z zakupem gruntów i nieruchomości położonych na terenie województwa dolnośląskiego. Dzięki projektowi, przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wsparte zostało już 29 przedsiębiorstw na łączną kwotę blisko 15 mln złotych.

Przedsiębiorcy z terenu województwa dolnośląskiego mogą ponownie otrzymać niskooprocentowane wsparcie finansowe na zakup nieruchomości położonych na terenie województwa dolnośląskiego na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jako nieruchomość rozumie się grunty, jak również budynki trwale z gruntem związane lub części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności.

– Fundusz Regionu Wałbrzyskiego rozdysponuje na terenie województwa dolnośląskiego dodatkowe 9 mln złotych. Pieniądze trafią do mikro, małych, i średnich przedsiębiorstw na pokrycie wydatków związanych z nabyciem nieruchomości – tłumaczy Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z tej formy wsparcia rozwoju własnego biznesu. Nasza instytucja nie pobiera opłat i prowizji za udzielenie pożyczki oraz pomaga przy wypełnieniu wniosku – dodaje.

Przypominamy, maksymalna kwota Regionalnej Pożyczki Hipotecznej wynosi 1.500.000,00 zł, a maksymalny okres spłaty RPH wynosi do 180 miesięcy. Dla firm działających powyżej 12 miesięcy stopa procentowa wynosi od 2,85%. Dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność lub działających krócej niż 12 miesięcy stopa procentowa wynosi od 5,85%.

Wszelkie informacje oraz dokumenty dotyczące programu: https://frw.pl/regionalna-pozyczka-hipoteczna/

Dolnośląski Funduszu Rozwoju Fundusz Regionu Wałbrzyskiego Regionalna Pożyczka Hipoteczna RPH Robert Jagła

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.