Dominik Nowak: Zwycięstwo należało się mojemu zespołowi

Dominik Nowak: Zwycięstwo należało się mojemu zespołowi

Szkoleniowiec Miedzi po porażce z Górnikiem Zabrze zaznaczał, że niedzielne spotkanie było najlepszym w wykonaniu legniczan w tym sezonie. Trener Nowak zauważał, że jego drużyna zasłużyła na wygraną.

- Na pewno nie powiem dzisiaj nic złego w stosunku do moich piłkarzy. Zagraliśmy najlepszy mecz z tych trzech, które są za nami. Uważam, że totalnie zdominowaliśmy rywala i to my mogliśmy prowadzić 2:0. Nawet przy 1:1 mieliśmy szanse na drugą bramkę. Paradoks piłki jest taki, że niekiedy przypadek, a również pewne błędy indywidualne sprawiają, że wygrany mecz przegrywamy. Głów nie zwieszamy. Zawodnicy byli źli i smutni w szatni, natomiast uważam, że tą drogą będziemy dalej spokojnie sobie kroczyć. Samo spotkanie przebiegało tak jak chcieliśmy. W pełni kontrolowaliśmy poczynania dwójki napastników Górnika, bardzo szybko staraliśmy się odbierać piłkę jeszcze na połówce przeciwnika. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i zabrakło niestety ostatniego podania, strzału, szczęścia i dostawienia nogi. Tak jak wtedy, gdy piłka przechodziła przez linię bramkową. Oczywiście te fazy, w których straciliśmy bramki są do przeanalizowania. Przy trzeciej bramce był taki moment, jakbyśmy jeszcze mniej wierzyli w to, że możemy odwrócić spotkanie. Choć tak jak mówię, tylko brak szczęścia odebrał nam dzisiaj wygraną. W mojej ocenie to zwycięstwo należało się w pełni naszemu zespołowi - podkreślał Dominik Nowak, opiekun Miedzi.

LOTTO Ekstraklasa Miedź trener Miedzi Dominik Nowak Górnik Zabrze runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Miedziowy
Miedziowy 7 sierpnia 2018 o 16:21

Panie Trenerze! Nie ma czegoś takiego jak "nam się należało". Po prostu nie trzeba ładnie grać (aczkolwiek można i jest to mile widziane) ale obowiązkiem na własnym boisku jest z cwaniactwem wygrywać. Ładne dla oka granie póki co nieproduktywne w naszym wykonaniu (w Krakowie też lepiej klepaliśmy piłkę). Wierzę w Pana i drużynę bo potraficie wyciągać wnioski. Do boju Miedzianko!!!

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.