Chcesz zostać Lodołamaczem 2018? Tylko kilka dni zostało, aby wysłać zgłoszenie do konkursu

Chcesz zostać Lodołamaczem 2018? Tylko kilka dni zostało, aby wysłać zgłoszenie do konkursu

Zatrudniasz osoby niepełnosprawne, przełamujesz stereotypy, prowadzisz działania edukacyjne aktywności prozdrowotnych dotyczących osób niepełnosprawnych? Jesteś dziennikarzem otwartym na potrzeby osób niepełnosprawnych?

Pochwal się działaniami które prowadziłeś na rzecz tej grupy społecznej i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze 2018.

- Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności rozpoczęły się w 2006 roku, gdy Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych powołała konkurs Lodołamacze – mówi Patrycja Kamola, kompozytorka, wokalistka jazzowa i Ambasador Konkursu Lodołamacze.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, co nadaje mu rangę ogólnopolską i bardzo prestiżową.

- Cieszę się, że to mi tym roku, w związku z obchodami rocznicowymi 5 lat istnienia mojego zespołu jazzowego - Patrycja Kamola Project - przypadł udział współorganizowania części artystycznej na Gali Lodołamacze 2018. Razem z moimi muzykami zaprezentuję tam największe światowe standardy jazzowe oraz utwory z mojej, już Złotej Płyty - ”Czekając na miłość” - dodaje Patrycja Kamola.

Lodołamacze różnią się wielkością i konstrukcją, ale mają jeden cel – rozkruszyć lód. Ty też łam lody obojętności – startuj w Konkursie Lodołamacze! Ostateczny termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia. Udział w konkursie i Gali, która odbędzie się w Oratorium Marianum Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego w Gmachu Głównym Uniwersytetu, 5 września 2018 r. o godz. 1300 i gościć będzie laureatów 8 kategorii, jest bezpłatny.

- Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Lodołamacza? Wejdź na stronę www.lodolamacze.info.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres lodolamacze@popon.pl. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe wyróżnienie, a najlepsi możliwość zaprezentowania się podczas Gali Lodołamacze – we wrześniu w Zamku Królewskim w Warszawie - podkreśla Patrycja Kamola.

Lodołamacze 2018 Patrycja Kamola osoby niepełnosprawne

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.