(FILM) Budowa przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków w Gminie Męcinka

(FILM) Budowa przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków w Gminie Męcinka

Dzięki pozyskanym dotacjom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz PROW 2014-2020 w Gminie Męcinka realizowana jest inwestycja mająca na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej w górskiej części gminy.

 

- Z uwagi na duże zainteresowanie oczyszczalniami mieszkańców, którzy dotychczas nie przystąpili do projektu informuję, że w przyszłym roku planujemy przystąpić do kolejnego etapu tej inwestycji. Nowe wnioski można już składać do Urzędu Gminy w Męcince - informuje Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

Gmina Męcinka PBOŚ gospodarka ściekowa Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej PROW

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.