X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Nowe koszulki meczowe do kupienia w Strefie Miedzi!

Nowe koszulki meczowe do kupienia w Strefie Miedzi!

Miedź Legnica zaprezentowała nowe koszulki meczowe, zaprojektowane specjalnie z myślą o historycznym sezonie klubu w LOTTO Ekstraklasie. Po raz pierwszy piłkarze Miedzi zagrają w nowych strojach w piątkowym meczu z Koroną.

Nową koszulkę od dziś można kupić w Strefie Miedzi. To wyjątkowa okazja dla kibiców, ponieważ została wyprodukowana w limitowanej edycji! Nowa koszulka meczowa Miedzi marki Saller nawiązuje do barw klubu – wciąż dominującym kolorem jest kolor niebieski, ale pojawiły się także wstawki w kolorach zielonym i czerwonym. To doskonały prezent dla każdego kibica Miedzi! W cenie 199 zł otrzymacie oryginalną koszulkę – nie jest to replika, a dokładnie taki sam model, w jakim zagrają legniccy piłkarze, posiadający również wszystkie nadruki koszulki ekstraklasowej!

Koszulka została wyprodukowana w limitowanej edycji – do sprzedaży trafi tylko określona liczba sztuk i nie przewiduje się domówień. Dlatego warto się pospieszyć i już dziś zakupić ekstraklasową koszulkę Miedzi. Obecnie w Strefie Miedzi dostępna jest numeracja od S do XXL, ale wkrótce oferta zostanie poszerzona także o rozmiary mniejsze i większe.

Jednocześnie trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Koroną. Miedź podejmie kielczan w piątek 17 sierpnia o godz. 20.30, w ramach 5 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Od poniedziałku 13 sierpnia w Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. 

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Wejściówki są tańsze niż w dniu meczu! Przedsprzedaż biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You.

Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie biletu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci). Karnety i bilety na sektor rodzinny zostały już wyprzedane.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z KORONĄ KIELCE:

PRZEDSPRZEDAŻ:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł

Trybuna C: 29 zł

KARNETY:

Trybuna A lub B: 199 zł

Trybuna C: 129 zł 

LOTTO Ekstraklasa Miedź koszulka meczowa nowa koszulka koszulka Miedzi stroje Miedzi trykot Miedzi runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.