X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Wybory Miss i Mistera Legnicy 65 Plus na plaży Sky Light

Wybory Miss i Mistera Legnicy 65 Plus na plaży Sky Light

W niedzielę 19 sierpnia, na plaży na dachu Sky Light (Galeria Gwarna), odbędzie się druga edycja wyborów Miss Bikini i Mistera dla osób 65 plus. Początek o godz. 17.00. Udział w wydarzeniu oraz wstęp na wybory są bezpłatne.

Pierwsze wybory Miss Bikini pań seniorek odbyły się 7 sierpnia 2017 r. na gościnnej, słonecznej plaży Galerii Gwarnej, pod niebem Legnicy. Spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, także ogólnopolskich mediów, m.in. Telewizji Polskiej, która zaprosiła zwyciężczynie i organizatorki do udziału w swoim programie.

Tytuł Miss Bikini 65 Plus w doskonałym stylu zdobyła wówczas pani Marianna Biegaj. Ta emerytowana pielęgniarka 30 lat życia spędziła w USA, niedawno wróciła do Polski. Świetną figurę (nosi rozmiar 38) zawdzięcza m.in. wielkiej miłości do tańca i sportu. W rozmowie z prowadzącymi program dyskretnie uśmiechnięta wyznała: - Moja kategoria to właściwie już... 75 Plus.

Centrum Seniora, działające przy Legnickim Centrum Kultury, postanowiło zorganizować drugą edycję niecodziennego konkursu.

- Będą nowości, m.in. wybierzemy Miss 65 Plus nie tylko w kategorii stroju bikini, ale także stroju kąpielowego, plażowego. Po raz pierwszy wybierzemy też Mistera. I w tym roku także widzowie wybiorą swoich faworytów, czyli Miss i Mistera Publiczności - mówi Elżbieta Chucholska, szefowa Centrum Seniora w Legnicy.

Do udziału w konkursie zgłosiło się już wielu seniorów, ale organizatorzy czekają na kolejnych chętnych.

- Warunki to: ukończony 65. rok życia, dobry humor, dobry nastrój i zdrowy dystans do siebie - podkreśla Elżbieta Chucholska.

Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie, pod numerem 780 042 470. Chętni mogą także zgłaszać się do siedziby Centrum Seniora w Zamku Piastowskim, pokój nr 6, codziennie w dni robocze od godz. 9.00 do 12.00.

Elżbieta Chucholska LCK Legnickie Centrum Kultury Centrum Seniora w Legnicy

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.