X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Paweł Zieliński: Podanie muszę bardziej dopieścić

Paweł Zieliński: Podanie muszę bardziej dopieścić

Bohaterem spotkania z Koroną Kielce stał się obrońca Paweł Zieliński, którego gol pozwolił Miedzi na zgarnięcie punktu. Defensor mógł dorzucić do tego asystę w końcówce meczu, ale z dobrego podania nic nie wyszło.

- Wydaje mi się, że stworzyliśmy o wiele więcej sytuacji niż Korona, ale znowu szwankowała skuteczność i dlatego niestety tylko jeden punkt zostaje w Legnicy - mówi Paweł Zieliński, strzelec bramki na wagę remisu.

Dla piłkarza pochodzącego z Ząbkowic Śląskich bramka z kielczanami jest drugą w piłkarskiej elicie. Poprzednią zdobył jeszcze w barwach Śląska Wrocław.

- Na pewno każda bramka cieszy, nie strzelam ich często, bo to dopiero drugi gol w ekstraklasie, ale walczyła cała drużyna. Gratulacje należą się całej drużynie, bo bez kolegów nie zdobyłbym bramki - podkreśla obrońca Miedzi. - Gol jak gol. Nie strzelam ich często. Na pewno się z tego cieszę. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale trzeba szanować ten punkt. Jedziemy dalej - dodaje.

Dlaczego nie udało się więc sięgnąć po cenny komplet punktów?

- Zabrakło nam skuteczności i szczęścia. To kolejny taki mecz, ale nie ma co się załamywać. Gramy fajną piłkę, wyniki przyjdą - zaznacza Zieliński. - Teraz jedziemy do Białegostoku z chęcią wywiezienia stamtąd trzech punktów, ale jak będzie to przekonamy się w niedzielę - dopowiada.

Z pewnością było to jedno z najlepszych spotkań Pawła Zielińskiego w barwach Miedzi, zwłaszcza jeśli chodzi o grę ofensywną i to ile w tym aspekcie dał zespołowi.

- Nie wiem czy był to najlepszy mecz, jeden z lepszych. Muszę wykorzystywać swoje atuty i cieszę się, że dzisiaj dałem coś od siebie drużynie - zauważa defensor.

Do bramki defensor mógł dołożyć jeszcze asystę w doliczonym czasie drugiej połowy, ale będąc w dobrej sytuacji zagrał bardzo niedokładnie i piłka poszybowała za linię końcową.

- Leciała w dobrym kierunku, ale zdecydowanie za wysoko. Takie podanie muszę bardziej dopieścić, bo byśmy wygrali ten mecz - kończy Paweł Zieliński.

LOTTO Ekstraklasa Miedź Paweł Zieliński Korona Kielce runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.