X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


(FOTO) Dożynki Gminno-Powiatowe w Marcinowicach

(FOTO) Dożynki Gminno-Powiatowe w Marcinowicach

W tym roku to Marcinowice gościły Dożynki Gminno-Powiatowe, współorganizowane przez Gminę Mściwojów i Powiat Jaworski.

Wydarzenie rozpoczęła uroczysta Msza Święta, po której spod kościoła na teren imprezy wyruszył barwny korowód. W części artystycznej wystąpiły m.in. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy oraz zespoły folklorystyczne. Wręczono też odznaki "Zasłużony dla Rolnictwa". Prezentujemy fotorelację z wydarzenia.

dożynki dożynki gminne dożynki powiatowe Marcinowice Dożynki Gminno-Powiatowe Gmina Mściwojów Powiat Jaworski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.