X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Ojamaa i Pikk zagrali w Lidze Narodów

Ojamaa i Pikk zagrali w Lidze Narodów

Powołani z Miedzi Legnica do reprezentacji Estonii pomocnik Henrik Ojamaa i obrońca Artur Pikk zanotowali występy w Lidze Narodów.

Ojamaa wystąpił zarówno w sobotnim, domowym meczu z Grecją, jak i wtorkowym pojedynku z Finlandią, rozgrywanym przez Estonię na wyjeździe. W pierwszym ze spotkań pomocnik zaliczył 80 minut, natomiast w drugim rozegrał o dziesięć minut więcej. Z kolei obrońca Artur Pikk na boisku pojawił się tylko w starciu z Grekami, rozgrywając całe zawody. 

Oba spotkania zakończyły się dla Estończyków jednobramkowymi porażkami. Zespół piłkarzy Miedzi, po dwóch kolejkach, zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie.

Henrik Ojamaa Artur Pikk Estonia reprezentacja Estonii Liga Narodów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.