X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


No Limits Scooter Jam 2018

No Limits Scooter Jam 2018

15 września 2018 na Wrocławskim Skateparku „Zajezdnia” przy ulicy Legnickiej 65 odbędą się zawody „No Limits Scooter Jam 2018”. Są to zawody dla wszystkich miłośników ekstremalnej jazdy na hulajnodze.

Między 11:00, a 12:00 odbędą się zapisy uczestników w trzech kategoriach: zawodnicy do 13 roku życia, od 14 roku życia oraz zawodnicy PRO (regularnie wygrywający zawody w Polsce i zagranicą bez ograniczeń wiekowych). Następnie będzie rozgrzewka, podział na grupy oraz eliminacje. Po wszystkich przejazdach zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych kategorii. W przerwie będzie można zobaczyć pokaz tańca freestyle oraz dowiedzieć się czegoś nowego o sprzęcie na którym będą jeździć nasi zawodnicy.

Będziemy gościć przedstawicieli takich firm jak Chilli Pro Scooter, Manual Shop czy Scootive. Całe zawody będą pod patronatem medialnym radia eski i wroclaw.pl oraz studentnews. Same zawody będą miały charakter promujący zdrowy tryb życia, uprawianie sportów ekstremalnych i samego środowiska hulajnogowego, integrację społeczną i kulturową.

Tworząc te zawody chcieliśmy przekazać młodym ludziom, że warto na chwilę odejść od komputera czy smartfona i się poruszać. Sport to zdrowie i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Ekstremalna jazda na hulajnodze to dodatkowo niesamowite widowisko i dobra zabawa.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych zawodach, podczas których będzie można wygrać nagrody ufundowane przez Chilli Pro Scooter, Manual Shop i Scootive. Osoby nie jeżdżące na hulajnogach również zachęcamy do przyjścia na wydarzenie, aby dopingować zawodników.

„No Limits Scooter Jam 2018”
Skatepark „Zajezdnia” ul. Legnicka 65, Wrocław
Zapisy: 11:00
Start zawodów: 12:00

No Limits Scooter Jam Skatepark Zajezdnia hulajnoga

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.