X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Świdnica: Happening „Rower Pomaga”

Świdnica: Happening „Rower Pomaga”
Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek, 17 września o godzinie 11:00 na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej 35 odbędzie się happening „Rower Pomaga”.

W imprezie przygotowanej przez Fundację Ekologiczną „Arka” z Bielska Białej, we współpracy z Referatem Turystyki UM Świdnica, uczestniczyć będą uczniowie klasy II B ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Podczas wydarzenia odbędzie się plenerowa gra „Rower Pomaga”, w której dzieci odgrywać będą role żywych pionków poruszających się po planszy. Idąc od startu do mety i stając na niektórych polach będą odpowiadały na pytania i rozwiązywały zadania związane z poruszaniem się na rowerze i ekologią. Uczestnicy ułożą także serce z 50 kół rowerowych pochodzących z recyclingu - w środku którego umieszczony zostanie baner akcji „Rower Pomaga”.

Dodatkowo, odbędzie się podsumowanie tegorocznej edycji akcji „Rower Pomaga”, podczas której wręczone zostaną 2 kolejne rowery wyjeżdżone przez świdniczan.

happening Rower Pomaga Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.