Spotkanie festiwalowe z zagranicznym gościem w Civitas Christiana

Spotkanie festiwalowe z zagranicznym gościem w Civitas Christiana

W imieniu wszystkich organizatorów, „Civitas Christiana” zaprasza na najbliższy Poniedziałek na Kuźniczej, który tym razem odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów we Wrocławiu.

Gościem spotkania będzie Campbell Miller. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 22 października o godz. 17:00 w siedzibie wrocławskiego oddziału „Civitas Christiana” przy ul. Kuźniczej 11-13 (I p.).

Civitas Christiana Poniedziałek na Kuźniczej spotkanie festiwalowe Campbell Miller

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.