Ben van Dael u sterów KGHM Zagłębia

Ben van Dael u sterów KGHM Zagłębia

53-letni Holender Ben van Dael do czasu zatrudnienia nowego szkoleniowca poprowadzi występujący w LOTTO Ekstraklasie pierwszy zespół KGHM Zagłębia Lubin.

Van Dael zastąpi Mariusza Lewandowskiego, który ze stanowiskiem pożegnał się dzisiaj, po wczorajszej porażce ligowej 0:2 z Górnikiem Zabrze. Holender w przeszłości prowadził na poziomie Eerste Divisie pierwszy zespół Fortuny Sittard. Głównie opiekował się jednak zespołami młodzieżowymi.

W sezonie 2017/2018 Van Dael prowadził Vittese Arnhem U-19. Tymczasowy szkoleniowiec KGHM Zagłębia pracował również w roli trenera grup młodzieżowych i asystenta pierwszego szkoleniowca w VVV Venlo. Od 1 lipca Holender zatrudniony jest w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie jako szef szkolenia.

Asystentem trenera pierwszego zespołu w dalszym ciągu będzie Paweł Karmelita.

LOTTO Ekstraklasa Zagłębie Lubin Ben van Dael trener Zagłębia runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Jorgi
Jorgi 29 października 2018 o 16:20

Po co było Stokowca zwalniać? Teraz z Lechią liderem, a Zagłębiu będzie ciężko o wejście do górnej ósemki.

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.