Od soboty można kupować bilety na Arkę

Od soboty można kupować bilety na Arkę

W sobotę 3 listopada od godz. 9.30 w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz w serwisie bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się przedsprzedaż wejściówek spotkanie z Arką Gdynia.

Miedź podejmie gdynian w niedzielę 11 listopada o godz. 15.30 w meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dzisiaj zespół z Trójmiasta przegrał na własnym boisku 2:3 z Pogonią Szczecin. Zespół Dominika Nowaka jutro zmierzy się w Krakowie z Cracovią. Obecnie zielono-niebiesko-czerwoni tracą do dziewiątej Arki pięć punktów, ale w przypadku wygranych z „Pasami” i 11 listopada z żółto-niebieskimi, wyprzedzą gdynian w tabeli.

Zawodnicy Miedzi niezmiennie liczą na wsparcie kibiców. Tym bardziej, że w trakcie spotkania z Arką świętować będziemy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy zobaczymy biało-czerwoną oprawę, przy wejściach na obiekt rozdawane będą kotyliony w barwach narodowych, a przed meczem wspólnie odśpiewamy „Mazurka Dąbrowskiego”. Piłkarze na prezentację przedmeczową wyjdą w biało-czerwonych szalikach, na boisku pojawi się flaga Polski, a na strojach piłkarzy znajdzie się specjalna, okolicznościowa opaska! Tego dnia bądźmy razem!

Kupno wejściówki w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Przedsprzedaż biletów od soboty 3 listopada będzie prowadzona w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z ARKĄ GDYNIA:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 29 zł
Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 34 zł
Trybuna C: 29 zł

LOTTO Ekstraklasa Miedź Arka Gdynia bilety wejściówki przedsprzedaż biletów runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.