Hubert Kisiel z nowym kontraktem

Hubert Kisiel z nowym kontraktem

Utalentowany pomocnik Miedzi Legnica Hubert Kisiel podpisał z klubem nowy, trzyletni kontrakt.

Ostatnie dni to bardzo ważny okres w życiu Huberta Kisiela. W ubiegłą środę piłkarz zadebiutował w pierwszym zespole Miedzi w pucharowym starciu z PGE GKS-em Bełchatów, rozgrywając całe spotkanie. Dzień później obchodził osiemnaste urodziny, a dziś klub poinformował o podpisaniu trzyletniego kontraktu z pomocnikiem.

Hubert Kisiel trafił do Miedzi w 2016 roku. Występował w drużynie juniorów, a następnie w rezerwach. W październiku Dominik Nowak włączył go do treningów pierwszej drużyny. Kisiel wystąpił w sparingu z Odrą Opole (1:1), a potem zadebiutował w seniorskiej ekipie Miedzi.

Hubert Kisiel nowy kontrakt Miedź sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.