Tomislav Bożić przeszedł operację mięśni brzucha

Tomislav Bożić przeszedł operację mięśni brzucha

Tomislav Bożić jest już po operacji kontuzjowanych mięśni brzucha, które uniemożliwiały mu udział w ostatnich meczach w barwach Miedzi Legnica.

Zabieg na Tomislavie Boziciu przeprowadził dr Jacek Jaroszewski, który opiekuje się także piłkarzami reprezentacji Polski. Piłkarz Miedzi nie będzie zdolny do gry jeszcze przez ok. cztery tygodnie.

Tomislav Bożić Miedź operacja mięśnie brzucha sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.