Radosław Bella: Tylko do siebie możemy mieć pretensje

Radosław Bella: Tylko do siebie możemy mieć pretensje

Miedź II przegrała spotkanie, którego przegrać nie powinna ani patrząc na lokaty obu drużyn, ani patrząc na przebieg samego meczu. Nie dziwi więc, że opiekun gospodarzy podkreślał, że legniczanie mogą mieć pretensje wyłącznie do siebie.

- Mecz miał dwa oblicza. Pierwszą połowę kontrolowaliśmy w 99 procentach i mogliśmy to potkanie zamknąć. Druga połowa pokazała, że trzeba grać cały czas na swoim najwyższym poziomie i wykorzystywać to co się ma, bo niestety dzisiaj zabrakło skuteczności - podsumowywał trener Radosław Bella.

Niewykorzystane w pierwszej połowie okazje zemściły się po przerwie, gdy przyjezdni zadali dwa niespodziewane przez zielono-niebiesko-czerwonych ciosy.

- Myślę, że po przerwie bardzo chcieliśmy zaraz na początku drugiej połowy zamknąć mecz. Niestety rywal złapał kontakt, później wkradło się trochę nerwowości i brak koncentracji, bo w obronie nie zagraliśmy wcale tak źle jak pokazuje to wynik, ale niestety w ataku trochę nam zabrakło. Tylko do siebie możemy mieć pretensje, bo był to mecz w pełni zależy od nas. Niestety nie złapaliśmy okazji, które mieliśmy - dodawał szkoleniowiec Miedzi II Legnica.

Po wyjściu na prowadzenie zespół z Gorzowa Wielkopolskiego skupił się na obronie korzystnego rezultatu i ostatecznie swoje założenie zrealizował.

- Powiem uczciwie, że bardzo mądrze Warta zagrała, bardzo mądrze broniła. Ostatnie dwadzieścia minut to były już nasze rozpaczliwe ataki i rozpaczliwa obrona rywala. Niestety możemy mieć pretensje tylko do siebie, bo mieliśmy naprawdę mnóstwo sytuacji, których nie przemieniliśmy na bramki - kończył Radosław Bella.

trzecia liga Miedź II Legnica Radosław Bella trener Miedzi II trener Bella Warta Gorzów Wielkopolski runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.