Powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Świdnicy

Powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Świdnicy

Miasto Świdnica przystąpiło do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2019 – 2025, przy wsparciu firmy EffiCon z Wrocławia.

Jednym z jej zadań jest zdiagnozowanie najważniejszych problemów społecznych, jakie występują w Świdnicy, między innymi poprzez ankietę przeprowadzoną wśród mieszkańców.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udzielenie rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie. Ma ona charakter anonimowy i służy poznaniu Państwa opinii na temat problemów społecznych występujących na terenie miasta. Państwa ocena pomoże zdiagnozować te najważniejsze kwestie oraz określić najefektywniejsze sposoby ich rozwiązywania bądź minimalizacji – mówi Danuta Nowicka, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych.

Do 27 listopada na ulicach miasta świdniczanie będą mogli spotkać ankieterów z firmy EffiCon. Ankieta dostępna jest także na stronie: http://problemyspoleczne.badanie.net/

Wypełnienie jej zajmie Państwu kilkanaście minut. Przygotowaliśmy 30 pytań, które dotyczą miedzy innymi bezdomności, wykluczenia społecznego, problemu uzależnień, niepełnosprawności czy też bezpieczeństwa na terenie miasta – dodaje Danuta Nowicka.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.