PiS z PSL-em także w Powiecie Jaworskim

PiS z PSL-em także w Powiecie Jaworskim

17 listopada podpisano porozumienie koalicyjne pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością, Polskim Stronnictwem Ludowym i Porozumieniem Samorządowym, dotyczące wzajemnej współpracy w kierowaniu Powiatem Jaworskim w latach 2018 -2023.

Koalicjanci kierując się interesem mieszkańców powiatu oraz w poczuciu odpowiedzialności wobec wspólnoty samorządowej ustalili, że Starosta Jaworski zostanie zarekomendowany przez Prawo i Sprawiedliwość a Wicestarosta Jaworski przez Polskie Stronnictwo Ludowe i Porozumienie Samorządowe, Przewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego zostanie zarekomendowany przez Polskie Stronnictwo Ludowe, I Wiceprzewodniczący zostanie desygnowany przez Prawo i Sprawiedliwość, II Wiceprzewodniczący zostanie wskazany przez Porozumienie Samorządowe.

Koalicjanci oświadczają, że są otwarci na współpracę z radnymi z innych ugrupowań zasiadających w Radzie Powiatu na rzecz dobra lokalnej społeczności.

wybory samorządowe wybory 2018 wybory powiat powiat jaworski PiS PSL Porozumienie Samorządowe koalicja porozumienie koalicyjne

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.