III liga: Skuteczność znów zawiodła Miedź II

III liga: Skuteczność znów zawiodła Miedź II

Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończyło się spotkanie Piasta Żmigród z Miedzią II. Legniczanom, by zapunktować, zabrakło przede wszystkim zimnej krwi pod bramką rywali.

Już w pierwszej połowie zespół trenera Radosława Belli mógł rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Po dwie stuprocentowe okazje zmarnowali Patryk Makuch i Przemysław Porębski. Niewykorzystane okazje zemściły w 53 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez legniczan piłkarze Piasta szybki kontratak zakończyli bramką.

Miedź II dążyła do wyrównania, ale podobnie jak przed tygodniem zabrakło wykończenia. Dośrodkowania na wysokości piątego metra Pojaska, Wolana czy Idzika nie znalazły adresatów. Najbliżej gola był natomiast debiutujący w trzecioligowym zespole Jeziorny, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Zmierzającą do siatki piłkę z linii bramkowej wybił jednak jeden z defensorów.

- Zabrakło nam umiejętności w kluczowych momentach. Niestety po raz kolejny popełniliśmy te same błędy. To myśmy ten mecz przegrali, a nie Piast Żmigród wygrał. Dalej musimy się uczyć. Myślę, że nie ma co bić na alarm, ani się denerwować, ale dwa ostatnie mecze pokazały nam, iż jest nad czym pracować – ocenił trener Radosław Bella.

 

Piast Żmigród – Miedź II Legnica 1:0 (0:0)

Bramki: Sołtyński (53)

Miedź II: Szpaderski – Śliwiński, Pojasek, Sutor, Ławniczak, Miazga (80. Skórski), Garuch, Porębski (75. Jeziorski), Zieliński, Idzik, Makuch (65. Wolan); trener Radosław Bella

trzecia liga Miedź II Legnica Piast Żmigród runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.