Silni sparingpartnerzy Kuźni Jawor

Silni sparingpartnerzy Kuźni Jawor

Jaworska Kuźnia zamierza solidnie przygotować się do rundy wiosennej, w której szturmować będzie czwartą ligę. Niebiesko-żółto-czarni zmierzą się w zimowych sparingach z wymagającymi rywalami.

MRKS spotka się m.in. z niepokonanym w czwartej lidze Górnikiem Wałbrzych, który po letnich wzmocnieniach pewnie zmierza na wyższy poziom rozgrywkowy. Biało-niebiescy nie będą jednak najbardziej wymagającym rywalem. Podopieczni trenera Piotra Przerywacza zmierzą się bowiem z liderem trzeciej ligi Górnikiem Polkowice!

Jedynym rywalem występującym w niższej klasie rozgrywkowej będą Wilki Różana, których grającym trenerem jest doskonale znany w Jaworze Daniel Ulanicki, w przeszłości znakomicie radzący sobie w barwach Kuźni. Drużyna znad Nysy Szalonej zagra też z Moto Jelczem Oława, z którym mierzyła się latem. Zimowe sparingi jaworzanie planują rozpocząć 19 stycznia, a zakończyć 2 marca. Ostatni z rywali jest jeszcze do ustalenia.

 

Plan meczów kontrolnych Kuźni Jawor - zima 2019:
19.01 (sobota) - Zjednoczeni Żarów (16.miejsce w IV lidze dolnośląskiej gr. wschodnia; w Żarowie)
26.01 (sobota) - Orkan Szczedrzykowice (9.miejsce w IV lidze dolnośląskiej gr. zachodnia; w Strzegomiu)
30.01 (środa) - Górnik Polkowice (1.miejsce w III lidze w gr. III; w Lubinie)
termin może ulec zmianie
03.02 (niedziela) - Karkonosze Jelenia Góra (5.miejsce IV lidze dolnośląskiej gr. zachodnia; w Strzegomiu)
09.02 (sobota) - Wilki Różana (3.miejsce w legnickiej A klasie gr. II; w Środzie Śląskiej)
12.02 (wtorek), godz. 18:00 - Górnik Wałbrzych (1.miejsce w IV lidze dolnośląskiej gr. wschodnia; w Wałbrzychu) 
16.02 (sobota) - Moto Jelcz Oława (3.miejsce we wrocławskiej Klasie Okręgowej; w Strzegomiu)
23.02 (sobota) - MKS Szczawno Zdrój (16.miejsce w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej; w Strzegomiu)
02.03 (sobota) - rywal do ustalenia (na naturalnej nawierzchni)

klasa okręgowa Kuźnia przerwa zimowa okres przygotowawczy plan sparingi sparingi mecze kontrolne Górnik Polkowice Górnik Wałbrzych Wilki Różana Moto Jelcz Oława sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.