(FOTO) Historia malowana muzyką i kolorem

(FOTO) Historia malowana muzyką i kolorem

W Zespole Szkół w Jaworze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego przy Jaworskim Stowarzyszeniu Rozwoju Kultury.

Wydarzenie odbywało się z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w ramach projektu „Historia malowana muzyką i kolorem”. Koncert nie był jedynym punktem programu, bowiem poza nim nagrodzono uczestników konkursów plastycznego i historycznego.

 

Wyniki konkursu plastycznego:

kategoria 7-9 lat: 

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: 
Zuzanna Bigus (Szkoła Podstawowa w Snowidzy)
Maja Zasiadły (Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze)

wyróżnienie:
Maja Szałęga (Szkoła Podstawowa w Snowidzy)


kategoria 10-13 lat:

I miejsce: 
Norbert Spychaj (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie:
Olena Pyznar (Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze)


kategoria 14 lat i więcej:

I miejsce: 
Kornelia Wiącek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

II miejsce: 
Wiktoria Januszek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

III miejsce: nie przyznano

Jury w składzie Renata Kostulska (przewodnicząca), Janina Duszeńko, Natalia Sałocha oraz Jolanta Trawnik dokonało oceny prac, biorąc pod uwagę dobór treści do tematu, estetykę wykonania, ogólny wyraz artystyczny i samodzielność wykonania pracy.

Podsumowaniem konkursu było wydanie śpiewnika z wybranymi przez jury pracami oraz tekstami pieśni, notą historyczną i nutami na ukulele. Wszystkie dzieci, których prace zostały wydrukowane otrzymały dyplomy i śpiewniki. Najlepszym w danych kategoriach wręczono także nagrody rzeczowe.

JSRK Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Społeczne Ognisko Muzyczne Janina Duszeńko koncert koncert patriotyczny

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.