Improwizowany spektakl muzyczny?! Grudzień z Improkracją

Improwizowany spektakl muzyczny?! Grudzień z Improkracją

Improkracja nie pozwala widzom odpocząć od emocji. Przez cały grudzień w Vertigo będzie można zobaczyć najpopularniejsze spektakle. Za nami już „Krótkie formy”, przed nami kolejne.

Wielkim wydarzeniem będzie premiera nowego formatu - „Piosenki świąteczne”, który będzie w 100% improwizowanym spektaklem muzycznym. Teksty, dialogi, muzyka - to wszystko będzie tworzone na żywo, na oczach widzów. Na sam koniec, 30 grudnia, Improkraci zapraszają na spektakl „Ze mną się nie napijesz?”, który zostanie okraszony właściwą ilością alkoholu, czyli w sam raz na około sylwestrowy czas.

Czym jest impro?

Improwizacja teatralna (impro) to osobna dziedzina sztuki, która początki, w swojej obecnej formie, zawdzięcza aktorom z USA (Del Close) oraz UK (Keith Johnestone). Spektakle są w pełni improwizowane, tworzone na oczach widzów. Tym co odróżnia improwizacje od innych form komediowych (kabaret, stand up), to dynamika oraz niepowtarzalność występów - pierwszy spektakl jest zarazem ostatnim. Każdy wieczór z Improkracją jest wyjątkowy.

O Improkracji

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju. Od ponad 6 lat Improkracja wystawia swoje spektakle we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

 

REPERTUAR GRUDZIEŃ:

 

 

Strumień świadomości” 11.12.2018 (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant - ul. Oławska 13, Wrocław

Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza - czysta improwizacja!

“Strumień świadomości” to dynamiczny spektakl, w którym sugestia widza rozpoczyna nieprzewidywalną serię zabawnych wydarzeń. Odgrywane sceny w każdym momencie mogą płynnie zmienić swój bieg, bohaterów lub przeskoczyć do równoległego świata. Widzowie skupiają się na byciu tu i teraz i pozwalają, aby poniósł ich strumień skojarzeń improwizatorów. Kolejne sugestia to nowe domino scen, w których pozornie zwyczajny początek zyskuje zaskakujący i komiczny potencjał.

 

Piosenki świąteczne” 18.12.2018 (wtorek), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant - ul. Oławska 13, Wrocław

Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza - czysta improwizacja!

Improkracja z wielką radością zaprasza na spektakl, gdzie każda nuta, każde słowo będzie zaimprowizowane. Widzowie oraz aktorzy będą odkrywać scenę po scenie, przeżywając jednocześnie to, co w piosenkach lubimy najbardziej, czyli trochę komedii, wzruszenie oraz melodie, które zapadną Wam w pamięć.

 

Ze mną się nie napijesz?” 30.12.2018 (niedziela), godz. 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant - ul. Oławska 13, Wrocław

Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza - czysta improwizacja!

Ze mną się nie napijesz? - to kolejna kontrowersyjna odsłona teatru Improkracji. Ten eksperyment sceniczny graliśmy już nie raz, zawsze przed Sylwestrem - w tym roku nie może być inaczej. Jak zawsze spektakl będzie w pełni improwizowany, tym razem jednak aktorzy zmierzą się z nietypowym wyzwaniem. Będą spożywać na scenie alkohol i grać dalej jak gdyby nigdy nic. Co z tego wyniknie można przekonać się tylko w jeden sposób. Zapraszamy Was do zakończenia 2018 roku razem z nami!

Teatr Improkracja Improkracja komediowy grudzień

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.