Puchar Mistrzów Świata w Orbicie!

Puchar Mistrzów Świata w Orbicie!

Niedzielny mecz pomiędzy #VolleyWrocław a E.Leclerc Radomka Radom będzie nie tylko okazją do przeżycia sportowych emocji.

W Hali Orbita pojawi się bowiem Puchar Mistrzów Świata, który męska reprezentacja Polski obroniła podczas wrześniowych mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii.

Popołudnie Święta Trzech Króli (niedziela, 6 stycznia) to doskonała okazja na wybranie się do Hali Orbita. Podczas meczu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław podejmie E.Leclerc Radomkę Radom. Wszyscy we Wrocławiu wierzą, że inauguracja rundy rewanżowej będzie zdecydowanie szczęśliwsza niż listopadowy mecz w Radomiu, w którym tak niewiele zabrakło od końcowego sukcesu.

Oprócz atrakcji związanych z meczem – na kibiców zgromadzonych w Hali Orbita będzie czekała jeszcze jedna niespodzianka. Podczas meczu w hali pojawi się Puchar Mistrzów Świata, który został zdobyty przez męską reprezentację Polski podczas wrześniowych mistrzostw świata, które rozegrano w Bułgarii i Włoszech.

Kibice będą mieli szansę nie tylko na obejrzenie meczu i dopingowanie siatkarkom #VolleyWrocław, ale także na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z Pucharem, który będzie dostępny w hali w trakcie całego niedzielnego pojedynku.

Bilety na to spotkanie można zakupić za pomocą platformy Kup Bilet https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb1022 oraz w punktach stacjonarnych STS, EMPiK oraz Kolporter. Początek spotkania #WRORAD zaplanowany jest na 14:45.

LSK Liga Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław E.Leclerc Radomka Radom Puchar Świata puchar sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.