PLKS Pszczyna w środę w Jaworze

PLKS Pszczyna w środę w Jaworze
Zatrzymać pszczynianki będzie niezwykle trudno.

Siatkarki Olimpii Jawor czeka jutro nie lada wyzwanie. Do miasta św. Marcina przybędą aktualne liderki grupy III drugiej ligi, które w bieżących rozgrywkach nie kryją wysokich aspiracji.

To między innymi po pełnych dramaturgii spotkaniach z PLKS-em Pszczyna jaworzanki w sezonie 2003/2004 wywalczyły historyczny awans do pierwszej ligi. W obecnych rozgrywkach oba zespoły znów zamierzają liczyć się w rywalizacji o awans na zaplecze Ligi Siatkówki Kobiet. Zespół z Górnego Śląska aktualnie przewodzi stawce, choć rozegrał dwa spotkania więcej od drugiego Asotra MKS MOS Płomienia Sosnowiec. Olimpia jest czwarta, tracąc do liderek siedem punktów. Za plecami jaworzanki mają natomiast Jedynkę Siewierz, która rozegrała jedno spotkanie więcej i zdobyła dwa punkty mniej od zespołu trenera Radosława Pokrywy.

W ostatniej kolejce Olimpijki pewnie pokonały 3:0 (25:22; 25:17; 25:21) na wyjeździe drugi zespół #VolleyWrocław, notując spokojne wejście w Nowy Rok. Od środy poziom trudności zdecydowanie wzrośnie. Przed drużyną znad Nysy Szalonej kolejno mecze z PLKS-em, Jedynką Siewierz i Płomieniem (tylko jedna porażka w tym sezonie). Te spotkania zadecydują o pozycji Olimpii przed rundą play off. Na koniec sezonu zasadniczego zespół z Jawora zagra jeszcze z TKS-em Ekobetem Tychy i MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

Początek środowego spotkania z PLKS-em Pszczyna o godz. 18:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy Placu Bankowym. W pierwszym spotkaniu pszczynianki wygrały 3:0 (26:24; 25:19; 25:17). Czas na rewanż.

druga liga Olimpia Jawor PLKS Pszczyna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.