Kuźnia wraca do treningów

Kuźnia wraca do treningów

W czwartek piłkarze jaworskiej Kuźni wracają do treningów. Zmodyfikowany został plan gier kontrolnych MRKS-u.

Pierwszy sparing niebiesko-żółto-czarni rozegrają w sobotę 19 stycznia w Żarowie, gdzie zmierzą się z ostatnim zespołem grupy wschodniej czwartej ligi. Cztery dni później w Lubinie MRKS zagra z najmocniejszym rywalem w zimowym okresie przygotowawczym, którym będzie zmierzający do drugiej ligi Górnik Polkowice. 

Później Kuźnia zagra z Herbapolem Stanowice, Victorią Świebodzice, Karkonoszami Jelenia Góra, Wilkami Różana, Górnikiem Wałbrzych, Moto Jelczem Oława i MKS-em Szczawno Zdrój. Ostatni rywal, z którym podopieczni Piotra Przerywacza zagrają tuż przed startem klasy okręgowej na naturalnej nawierzchni, nie jest jeszcze znany.

 

Plan meczów kontrolnych Kuźni Jawor:

19 stycznia (13:30), Żarów, Zjednoczeni Żarów
23 stycznia (18:00), Lubin, Górnik Polkowice
26 stycznia (14:00), Strzegom, Herbapol Stanowice
30 stycznia lub 06 lutego (17:00 lub 18:00), Świebodzice, Victoria Świebodzice
3 lutego (12:00), Strzegom, Karkonosze Jelenia Góra
9 lutego (18:00), Środa Śląska, Wilki Różana
12 lutego (18:00), Wałbrzych, Górnik Wałbrzych
16 lutego (14:00), Strzegom, Moto Jelcz Oława
23 lutego (14:00), Strzegom, MKS Szczawno Zdrój
2 marca - rywal do ustalenia

klasa okręgowa Kuźnia okres przygotowawczy przerwa zimowa treningi plan sparingów sparingi mecze kontrolne mecz towarzyski sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.