Śląsk trenuje, od środy zgrupowanie

Śląsk trenuje, od środy zgrupowanie

Wrocławski Śląsk jako pierwszy dolnośląski zespół LOTTO Ekstraklasy rozpoczął przygotowania do ligowej wiosny.

Zielono-biało-czerwoni zajęcia rozpoczęli w poniedziałek, trenując w 25-osobowym składzie. Indywidualnie pracował Farshad Ahmadzadeh. Na boisku zabrakło Kamila Dankowskiego, Łukasza Brozia (zaczynającego przygotowania od dzisiaj), chorego Igorsa Tarasovsa, Djordje Cotry oraz Augusto, zmagającego się od meczu z Pogonią Szczecin z urazem kostki. 

W pierwszym treningu brali za to udział występujący jesienią w drugiej drużynie Dragoljub Srnić oraz Mateusz Młynarczyk, Michał Bartkowiak, Bartosz Boruń, Adrian Sobczak i powracający z wypożyczenia Łukasz Wiech.

Jutro Śląsk uda się na zgrupowanie do Szklarskiej Poręby, gdzie przebywać będzie do niedzieli. W górach wrocławianie pracować będą nad aspektami fizycznymi i... atmosferą w drużynie. Po powrocie WKS zagra dwa sparingi - z Chrobrym Głogów (16 stycznia) i Odrą Opole (19 stycznia).

Z kolei od 20 do 30 stycznia zielono-biało-czerwoni pracować będą nad formą w tureckim Belek. Tam rozegrają trzy mecze kontrolne. Po powrocie, 2 lutego, na stadionie przy ul. Oporowskiej czeka ich jeszcze towarzyskie spotkanie z zaprzyjaźnionym SFC Opava. W sobotę 9 lutego o godz. 15:30 przed własną publicznością Śląsk zainauguruje wiosnę starciem z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Plan meczów sparingowych Śląska:

16 stycznia, Śląsk - Chrobry Głogów
19 stycznia, Śląsk - Odra Opole
23 stycznia, Śląsk - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
26 stycznia, Śląsk - FC Pohang Steelers (Korea Południowa)
29 stycznia, Śląsk - Szachtior Soligorsk (Białoruś)
2 lutego, Śląsk - SFC Opava (Czechy)

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław okres przygotowawczy przerwa zimowa plan sparingów sparingi mecze kontrolne obóz przygotowawczy sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.